Booster Juice Bantam Provincials
DivisionGM#DayTimeLocationHome TeamScoreAway TeamScoreOT/SOStatus
Bantam Division DB6DAug, 02, 201909:00Don Beer 2D-Clarington Gaels 211D-Midland Braves5FINAL
Bantam Division DB5DAug, 02, 201909:00Village ArenaD-North Perth Outlaws 18D-Orangeville Northmen 22FINAL
Bantam Division EB3EAug, 02, 201909:00Iroquois Pad 1E-Barrie Bombers 23E-Nepean Knights 312FINAL
Bantam Division EB2EAug, 02, 201909:00Iroquois Pad 3E-Arthur Aces5E-West Grey Rampage4FINAL
Bantam Division EB4EAug, 02, 201909:00Luther Vipond (Brooklin)E-Six Nations Warriors 36E-Stayner Hitmen2FINAL
Bantam Division EB1EAug, 02, 201909:00Rickard Pad BE-Simcoe Timberwolves7E-Strathroy Screaming Eagles4FINAL
Bantam Division DB12DAug, 02, 201910:00Don Beer 2D-Centre Wellington Mohawks 24D-Stouffville Thunder1FINAL
Bantam Division DB9DAug, 02, 201910:00Iroquois Pad 1D-Oshawa Blue Knights 27D-Brantford Warriors6FINAL
Bantam Division DB8DAug, 02, 201910:00Iroquois Pad 3D-West Durham Rockmen4D-Cambridge Chiefs 26FINAL
Bantam Division DB10DAug, 02, 201910:00Luther Vipond (Brooklin)D-Halton Hills Bulldogs 24D-Burlington Chiefs 24FINAL
Bantam Division DB7DAug, 02, 201910:00Rickard Pad BD-Sudbury Rockhounds5D-Shelburne Veterans5FINAL
Bantam Division DB11DAug, 02, 201910:00Village ArenaD-Kitchener-Waterloo Braves 26D-Pelham Raiders1FINAL
Bantam Division CB18CAug, 02, 201911:00Don Beer 2C-Barrie Bombers 13C-St Catharines Athletics 22FINAL
Bantam Division CB15CAug, 02, 201911:00Iroquois Pad 1C-Guelph Regals 23C-Nepean Knights 24FINAL
Bantam Division CB14CAug, 02, 201911:00Iroquois Pad 3C-Windsor Warlocks5C-Northumberland Nemesis8FINAL
Bantam Division CB16CAug, 02, 201911:00Luther Vipond (Brooklin)C-Whitby Warriors 24C-Mimico Mountaineers 25FINAL
Bantam Division CB13CAug, 02, 201911:00Rickard Pad BC-Oakville Hawks 15C-Akwesasne Storm 22FINAL
Bantam Division CB17CAug, 02, 201911:00Village ArenaC-Cornwall Celtics2C-Sarnia Pacers2FINAL
Bantam Division BB24BAug, 02, 201912:30Don Beer 2B-Six Nations Warriors 21B-South Shore Centurions 15FINAL
Bantam Division BB21BAug, 02, 201912:30Iroquois Pad 1B-Peterborough Lakers4B-Oakville Hawks 20FINAL
Bantam Division BB22BAug, 02, 201912:30Luther Vipond (Brooklin)B-Orillia Kings6B-Kahnawake Mohawks6FINAL
Bantam Division BB23BAug, 02, 201912:30Village ArenaB-Newmarket Redbirds0B-Huntsville Hawks6FINAL
Bantam Division CB20CAug, 02, 201912:30Iroquois Pad 3C-Milton Mavericks3C-Kawartha Lakes Fury1FINAL
Bantam Division CB19CAug, 02, 201912:30Rickard Pad BC-Innisfil Wolfpack1C-Owen Sound North Stars9FINAL
Bantam Division BB27BAug, 02, 201913:30Iroquois Pad 1B-Niagara Thunderhawks6B-Wallaceburg Griffins5FINAL
Bantam Division BB26BAug, 02, 201913:30Iroquois Pad 3B-London Blue Devils5B-Hamilton Bengals3FINAL
Bantam Division BB28BAug, 02, 201913:30Luther Vipond (Brooklin)B-Toronto Beaches5B-Brampton Excelsiors 20FINAL
Bantam Division BB25BAug, 02, 201913:30Rickard Pad BB-Gloucester Griffins7B-North Shore Kodiaks2FINAL
Bantam Division EB30EAug, 02, 201913:30Don Beer 2E-West Grey Rampage2E-Strathroy Screaming Eagles5FINAL
Bantam Division EB29EAug, 02, 201913:30Village ArenaE-St. Catharines Athletics 32E-Arthur Aces6FINAL
Bantam Division DB36DAug, 02, 201914:30Don Beer 2D-Cambridge Chiefs 24D-Shelburne Veterans3FINAL
Bantam Division DB33DAug, 02, 201914:30Iroquois Pad 1D-Clarington Gaels 21D-North Perth Outlaws 15FINAL
Bantam Division DB34DAug, 02, 201914:30Luther Vipond (Brooklin)D-Orangeville Northmen 24D-Midland Braves9FINAL
Bantam Division DB35DAug, 02, 201914:30Village ArenaD-West Durham Rockmen4D-Sudbury Rockhounds6FINAL
Bantam Division EB32EAug, 02, 201914:30Iroquois Pad 3E-Stayner Hitmen4E-Nepean Knights 32FINAL
Bantam Division EB31EAug, 02, 201914:30Rickard Pad BE-North Perth Outlaws 21E-Six Nations Warriors 35FINAL
Bantam Division CB42CAug, 02, 201916:00Don Beer 2C-Akwesasne Storm 21C-Northumberland Nemesis5FINAL
Bantam Division CB41CAug, 02, 201916:00Village ArenaC-Windsor Warlocks6C-Oakville Hawks 14FINAL
Bantam Division DB39DAug, 02, 201916:00Iroquois Pad 1D-Centre Wellington Mohawks 20D-Kitchener-Waterloo Braves 25FINAL
Bantam Division DB38DAug, 02, 201916:00Iroquois Pad 3D-Brantford Warriors5D-Burlington Chiefs 23FINAL
Bantam Division DB40DAug, 02, 201916:00Luther Vipond (Brooklin)D-Stouffville Thunder7D-Pelham Raiders6FINAL
Bantam Division DB37DAug, 02, 201916:00Rickard Pad BD-Halton Hills Bulldogs 20D-Oshawa Blue Knights 25FINAL
Bantam Division CB48CAug, 02, 201917:00Don Beer 2C-Kawartha Lakes Fury3C-Owen Sound North Stars9FINAL
Bantam Division CB45CAug, 02, 201917:00Iroquois Pad 1C-Barrie Bombers 12C-Cornwall Celtics8FINAL
Bantam Division CB44CAug, 02, 201917:00Iroquois Pad 3C-Mimico Mountaineers 22C-Nepean Knights 26FINAL
Bantam Division CB46CAug, 02, 201917:00Luther Vipond (Brooklin)C-Sarnia Pacers6C-St Catharines Athletics 21FINAL
Bantam Division CB43CAug, 02, 201917:00Rickard Pad BC-Whitby Warriors 28C-Guelph Regals 25FINAL
Bantam Division CB47CAug, 02, 201917:00Village ArenaC-Milton Mavericks6C-Innisfil Wolfpack6FINAL
Bantam Division BB54BAug, 02, 201918:00Don Beer 2B-North Shore Kodiaks7B-Hamilton Bengals2FINAL
Bantam Division BB51BAug, 02, 201918:00Iroquois Pad 1B-Six Nations Warriors 24B-Newmarket Redbirds6FINAL
Bantam Division BB50BAug, 02, 201918:00Iroquois Pad 3B-Oakville Hawks 23B-Kahnawake Mohawks2FINAL
Bantam Division BB52BAug, 02, 201918:00Luther Vipond (Brooklin)B-South Shore Centurions 13B-Huntsville Hawks3FINAL
Bantam Division BB49BAug, 02, 201918:00Rickard Pad BB-Orillia Kings4B-Peterborough Lakers8FINAL
Bantam Division BB53BAug, 02, 201918:00Village ArenaB-London Blue Devils5B-Gloucester Griffins7FINAL
Bantam Division BB56BAug, 02, 201919:30Iroquois Pad 3B-Brampton Excelsiors 22B-Wallaceburg Griffins4FINAL
Bantam Division BB55BAug, 02, 201919:30Rickard Pad BB-Toronto Beaches4B-Niagara Thunderhawks6FINAL
Bantam Division EB60EAug, 02, 201919:30Don Beer 2E-Stayner Hitmen4E-North Perth Outlaws 20FINAL
Bantam Division EB57EAug, 02, 201919:30Iroquois Pad 1E-Arthur Aces7E-Simcoe Timberwolves7FINAL
Bantam Division EB58EAug, 02, 201919:30Luther Vipond (Brooklin)E-West Grey Rampage4E-St. Catharines Athletics 33FINAL
Bantam Division EB59EAug, 02, 201919:30Village ArenaE-Six Nations Warriors 35E-Barrie Bombers 25FINAL
Bantam Division DB63DAug, 03, 201909:00Delpark Homes Centre Pad 2D-Sudbury Rockhounds4D-Cambridge Chiefs 24FINAL
Bantam Division DB62DAug, 03, 201909:00Iroquois Pad 3D-Clarington Gaels 23D-Orangeville Northmen 22FINAL
Bantam Division DB64DAug, 03, 201909:00Iroquois Pad 4D-Shelburne Veterans3D-West Durham Rockmen5FINAL
Bantam Division DB61DAug, 03, 201909:00Rickard Pad AD-North Perth Outlaws 19D-Midland Braves9FINAL
Bantam Division DB67DAug, 03, 201910:00Delpark Homes Centre Pad 2D-Kitchener-Waterloo Braves 26D-Stouffville Thunder2FINAL
Bantam Division DB68DAug, 03, 201910:00Delpark Homes Centre Pad 4D-Pelham Raiders6D-Centre Wellington Mohawks 27FINAL
Bantam Division DB66DAug, 03, 201910:00Iroquois Pad 3D-Halton Hills Bulldogs 23D-Brantford Warriors9FINAL
Bantam Division DB65DAug, 03, 201910:00Rickard Pad AD-Oshawa Blue Knights 25D-Burlington Chiefs 21FINAL
Bantam Division CB71CAug, 03, 201911:00Delpark Homes Centre Pad 2C-Guelph Regals 27C-Mimico Mountaineers 23FINAL
Bantam Division CB72CAug, 03, 201911:00Delpark Homes Centre Pad 4C-Nepean Knights 26C-Whitby Warriors 22FINAL
Bantam Division CB70CAug, 03, 201911:00Iroquois Pad 3C-Windsor Warlocks11C-Akwesasne Storm 25FINAL
Bantam Division CB69CAug, 03, 201911:00Rickard Pad AC-Oakville Hawks 13C-Northumberland Nemesis4FINAL
Bantam Division CB75CAug, 03, 201912:30Delpark Homes Centre Pad 2C-Innisfil Wolfpack7C-Kawartha Lakes Fury6FINAL
Bantam Division CB76CAug, 03, 201912:30Delpark Homes Centre Pad 4C-Owen Sound North Stars0C-Milton Mavericks1FINAL
Bantam Division CB74CAug, 03, 201912:30Iroquois Pad 3C-Barrie Bombers 14C-Sarnia Pacers5FINAL
Bantam Division CB73CAug, 03, 201912:30Rickard Pad AC-Cornwall Celtics6C-St Catharines Athletics 22FINAL
Bantam Division BB79BAug, 03, 201913:30Delpark Homes Centre Pad 2B-Newmarket Redbirds2B-South Shore Centurions 15FINAL
Bantam Division BB80BAug, 03, 201913:30Delpark Homes Centre Pad 4B-Huntsville Hawks9B-Six Nations Warriors 24FINAL
Bantam Division BB78BAug, 03, 201913:30Iroquois Pad 3B-Orillia Kings5B-Oakville Hawks 23FINAL
Bantam Division BB77BAug, 03, 201913:30Rickard Pad AB-Peterborough Lakers5B-Kahnawake Mohawks4FINAL
Bantam Division BB83BAug, 03, 201914:30Delpark Homes Centre Pad 2B-Niagara Thunderhawks3B-Brampton Excelsiors 22FINAL
Bantam Division BB84BAug, 03, 201914:30Delpark Homes Centre Pad 4B-Wallaceburg Griffins2B-Toronto Beaches6FINAL
Bantam Division BB82BAug, 03, 201914:30Iroquois Pad 3B-London Blue Devils4B-North Shore Kodiaks3FINAL
Bantam Division BB81BAug, 03, 201914:30Rickard Pad AB-Gloucester Griffins10B-Hamilton Bengals4FINAL
Bantam Division EB87EAug, 03, 201916:00Delpark Homes Centre Pad 2E-North Perth Outlaws 20E-Nepean Knights 310FINAL
Bantam Division EB88EAug, 03, 201916:00Delpark Homes Centre Pad 4E-Barrie Bombers 21E-Stayner Hitmen4FINAL
Bantam Division EB86EAug, 03, 201916:00Iroquois Pad 3E-Simcoe Timberwolves6E-West Grey Rampage1FINAL
Bantam Division EB85EAug, 03, 201916:00Rickard Pad AE-St. Catharines Athletics 31E-Strathroy Screaming Eagles10FINAL
Bantam PlayoffsB91DAug, 03, 201917:00Delpark Homes Centre Pad 2D-Kitchener-Waterloo Braves 25D-Brantford Warriors4FINAL
Bantam PlayoffsB92DAug, 03, 201917:00Delpark Homes Centre Pad 4D-Cambridge Chiefs 23D-Clarington Gaels 21FINAL
Bantam PlayoffsB90DAug, 03, 201917:00Iroquois Pad 3D-Oshawa Blue Knights 27D-Centre Wellington Mohawks 22FINAL
Bantam PlayoffsB89DAug, 03, 201917:00Rickard Pad AD-North Perth Outlaws 15D-Sudbury Rockhounds3FINAL
Bantam PlayoffsB95CAug, 03, 201918:00Delpark Homes Centre Pad 2C-Milton Mavericks4C-Sarnia Pacers5FINAL
Bantam PlayoffsB96CAug, 03, 201918:00Delpark Homes Centre Pad 4C-Nepean Knights 21C-Windsor Warlocks5FINAL
Bantam PlayoffsB94CAug, 03, 201918:00Iroquois Pad 3C-Cornwall Celtics5C-Owen Sound North Stars1FINAL
Bantam PlayoffsB93CAug, 03, 201918:00Rickard Pad AC-Northumberland Nemesis3C-Whitby Warriors 27FINAL
Bantam PlayoffsB99BAug, 03, 201919:30Delpark Homes Centre Pad 2B-Niagara Thunderhawks4B-London Blue Devils6FINAL
Bantam PlayoffsB100BAug, 03, 201919:30Delpark Homes Centre Pad 4B-Huntsville Hawks13B-Orillia Kings6FINAL
Bantam PlayoffsB98BAug, 03, 201919:30Iroquois Pad 3B-Gloucester Griffins8B-Toronto Beaches4FINAL
Bantam PlayoffsB97BAug, 03, 201919:30Rickard Pad AB-Peterborough Lakers3B-South Shore Centurions 10FINAL
Bantam Division EB103EAug, 03, 201920:30Delpark Homes Centre Pad 2E-Barrie Bombers 26E-North Perth Outlaws 20FINAL
Bantam Division EB104EAug, 03, 201920:30Delpark Homes Centre Pad 4E-Six Nations Warriors 37E-Nepean Knights 33FINAL
Bantam Division EB102EAug, 03, 201920:30Iroquois Pad 3E-Arthur Aces6E-Strathroy Screaming Eagles3FINAL
Bantam Division EB101EAug, 03, 201920:30Rickard Pad AE-Simcoe Timberwolves7E-St. Catharines Athletics 33FINAL
Bantam PlayoffsB105EAug, 04, 201909:00Don Beer 2E-Simcoe Timberwolves7E-Stayner Hitmen6FINAL
Bantam PlayoffsB106EAug, 04, 201909:00Village ArenaE-Six Nations Warriors 36E-Arthur Aces2FINAL
Bantam PlayoffsB107DAug, 04, 201910:00Don Beer 2D-North Perth Outlaws 15D-Oshawa Blue Knights 22FINAL
Bantam PlayoffsB108DAug, 04, 201910:00Village ArenaD-Kitchener-Waterloo Braves 22D-Cambridge Chiefs 21FINAL
Bantam PlayoffsB109CAug, 04, 201911:00Don Beer 2C-Whitby Warriors 23C-Cornwall Celtics4FINAL
Bantam PlayoffsB110CAug, 04, 201911:00Village ArenaC-Sarnia Pacers2C-Windsor Warlocks6FINAL
Bantam PlayoffsB111BAug, 04, 201912:30Don Beer 2B-Peterborough Lakers2B-Gloucester Griffins6FINAL
Bantam PlayoffsB112BAug, 04, 201912:30Village ArenaB-London Blue Devils6B-Huntsville Hawks10FINAL
Bantam PlayoffsB113EAug, 04, 201915:15Iroquois Pad 2E-Simcoe Timberwolves8E-Six Nations Warriors 35FINAL
Bantam PlayoffsB114DAug, 04, 201916:30Iroquois Pad 2D-North Perth Outlaws 12D-Kitchener-Waterloo Braves 21FINAL
Bantam PlayoffsB115CAug, 04, 201917:45Iroquois Pad 2C-Cornwall Celtics1C-Windsor Warlocks4FINAL
Bantam PlayoffsB116BAug, 04, 201919:00Iroquois Pad 2B-Gloucester Griffins4B-Huntsville Hawks5FINAL
Live scoreboard and text messaging powered by TourneySMS.com
© Copyright 2010-2020 SMSnet.ca. All rights reserved. Powered by TeamFinder™.